Kariéra

Směnový mistr

vloženo: 24. 10. 2022

     Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici směnový mistr. Nabízíme práci ve stabilním potravinářském odvětví, ve firmě s podporou skupiny Agro Měřín. Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející společnost a hledáme posilu, která  by s námi ráda vyráběla kvalitní české potraviny.

popis pozice:

      Organizace práce podřízených na směně (řízení a kontrola), odpovědnost za dodržení technologického procesu, kontrola CIP (sanitace), dodržení plánu výroby a kontrola kvality. Kontrola dodržování BOZP a PO, požadavků HACCP, ISO a dalších auditů. Odpovědnost za vedení evidence docházky a evidenci výrobních dat. Spolupráce s údržbou při řešení technických problémů.

požadavky:

- zodpovědnost, samostatnost, férové jednání, flexibilita, ochota učit se nové věci

- minimálně středoškolské vzdělání, nebo praxe na podobné pozici

- praxe v potravinářství výhodou

- vhodné i pro absolventy VŠ potravinářských oborů

nabízíme:

- zázemí rozvíjející se stabilní společnosti

- motivační mzdové ohodnocení

- možnost profesního rozvoje

- příspěvek na stravování

- odměny při dosažení pracovních a životních výročí

- poskytování naturálií ze skupiny AGRO Měřín

Pokud Vás naše poptávka zaujala a rádi by jste se dozvěděli více, prosím kontaktujte ředitele společnosti na e-mailu:

jan.rosicky@lacrumvm.cz